Зворотний дзвінок

Новини ринку металургії

Дніпроспецсталь перезапустила виробництво нержавіючої сталі у Запоріжжі

Дніпроспецсталь поступово запускає виробництво, і найближчим часом очікується вихід на стабільні обсяги постачання нержавіючої сталі українським споживачам.

Запорізька «Дніпроспецсталь» розпочала поступовий запуск виробництва нержавіючої сталі та готується відвантажувати заготівлю для Нікопольського трубного заводу «Сентравіс».

За словами директора з продажу «Сентравіс» Артема Атанасова, на підприємстві спостерігається позитивна динаміка постачання трубної заготівлі для виробництва продукції.

«Дніпроспецсталь, наш основний постачальник заготівлі, поступово запускає виробництво, і найближчим часом ми очікуємо на вихід на стабільні обсяги поставок», - констатував Атанасов.

За його словами, «Сентравіс» працює у штатному режимі, як у гарячому, так і холодному цехах. При цьому у гарячому виробництві всі фактичні показники роботи вище запланованих, у холодному цеху працюють кілька ліній на рівні стабільної роботи довоєнного часу.

Атанасов підтвердив, що Нікопольський завод почав пропонувати продукцію та приймати замовлення, додавши, що компанія активно готується до участі у виставці Tube&Wire, яка відбудеться у Дюссельдорфі з 20 по 24 червня.

«Сентравіс» - один із найбільших світових виробників безшовних нержавіючих труб, заснований у 2000 році. Його виробничі потужності розташовані у Нікополі (Дніпропетровська область України).

Холдинг Centravis Ltd. створено на базі ЗАТ «Нікопольський завод нержавіючих труб», сервісних та торгових компаній ТОВ «Виробничо-комерційне підприємство «ЮВІС». Його акціонерами є члени сім'ї Атанасових.

«Дніпроспецсталь» - єдиний в Україні виробник сортового прокату та поковки зі спеціальних марок сталі: нержавіючої, інструментальної, швидкорізальної, підшипникової, конструкційної, а також із жароміцних сплавів на основі нікелю.