Зворотний дзвінок

Новини ринку металургії

Мартіна Мерц продовжить керувати німецькою ThyssenKrupp до березня 2028 року

Німецький інженер Мартіна Мерц у 2019 році стала генеральним директором ThyssenKrupp і була названа найвпливовішою жінкою в німецькій економіці. Вона почала проводити найзначнішу реструктуризацію бізнесу компанії, продавши надприбутковий підрозділ із виробництва ліфтів.

Наглядова рада німецького сталеливарного та машинобудівного концернуThyssenKrupp оголосила про рішення продовжити чинний контракт Мартіни Мерц із правлінням компанії ще на п'ять років з 1 квітня 2023 року по 31 березня 2028 року.

«Від імені всієї спостережної ради я хотів би подякувати Мартіну Мерцу за її рішучість зайнятися реструктуризацією ThyssenKrupp. Ми раді, що пані Мерц погодилася продовжувати просувати цей процес змін як генерального директора компанії», - зазначив Проф. Др. Зігфрід Руссвурм, голова наглядової ради ThyssenKrupp.

Нагадаємо, що починаючи з 2020 року компанія почала виводити зі свого портфеля різні підрозділи, включаючи продаж свого прибуткового ліфтового бізнесу за 17,2 мільярда євро у спробі знизити приблизно таку суму боргу і завдати шкоди пенсійним зобов'язанням.

>

Поточна програма реструктуризації має бути завершена не пізніше 2024 року, заявила генеральний директор Мартіна Мерц,

ThyssenKrupp AG (DE:TKAG) — німецький промисловий гігант з широкою диверсифікацією видів діяльності, серед яких варто відзначити виробництво легованої та нержавіючої сталі, а також автомобільних комплектуючих та підводних човнів.