Зворотний дзвінок

Новини ринку металургії

Трубний завод Centravis у Нікополі перезапустив виробництво вирішивши логістичні проблеми

Команда копані з логістики постійно шукає найкращі та безпечні способи доставки готової продукції споживачам.

Нікопольський завод нержавіючих труб Centravis Production Ukraine, що входить до холдингу Centravis Ltd., збільшив випуск труб унаслідок покращення постачання заготовки.

«Ситуація у виробництві дещо покращилася порівняно з минулим тижнем. Екструзійна лінія працює, час зупинок на ремонт скоротився, оскільки спостерігається позитивна динаміка надходження заготовки. Також стабільна ситуація у холодному цеху. Частину станів запущено завдяки наявності заготовок, відновлено роботу двох печей відпалу», - констатується у листі директора з продажу Артема Атанасова.

За його словами, акцент у виробництві робиться на випуску труб для приладобудування та автомобілебудування, але також випускаються труби теплообмінні та труби загального призначення. Відхилень за якістю та витратою металу немає. При цьому наголошується, що команда копання з логістики постійно шукає найкращі та безпечні способи доставки готової продукції споживачам.

«Ми раді повідомити вам, що чинні захисні заходи ЄС проти України скоро буде скасовано, що дозволить Сентравісу здійснювати необмежений обсяг експорту своєї трубної продукції до ЄС без сплати 25% захисного мита. Регламент ЄС у зв'язку з цим буде офіційно схвалений найближчим часом, і ми очікуємо на його публікацію в Офіційному журналі протягом травня 2022 року», - написав Атанасов.

Сентравіс - один із найбільших світових виробників безшовних нержавіючих труб, заснований у 2000 році. Його виробничі потужності розташовані у Нікополі (Дніпропетровська область України).