Зворотний дзвінок

Новини ринку металургії

БМЗ підтримав екологічний проект Цинкум холдингу USM

Проект Цинкум - це екологічна переробка пилу за принципом безвідходного виробництва.

ВАТ «БМЗ» та ТОВ «Цинкум» (входить до Холдингу USM) підписали довгостроковий контракт на постачання 500 тис. тонн пилу газоочисток електросталеплавильного виробництва БМЗ з метою його екологічно відповідальної утилізації в Курській області та залучення отриманих продуктів переробки в економіку замкнутого циклу .

Цинкум – один із проектів нового напряму Urban Mining у Холдингу USM з виробництва оксиду цинку із вторинних джерел. На заводі Цинкум, що будується, з 2 півріччя 2024 р. щорічно перероблятиметься понад 100 тис. тонн пилу газоочисток електросталеплавильних виробництв Росії та інших країн Євразійського економічного союзу.

Як зазначив представник «БМЗ», основною цінністю БМЗ є постійне зниження впливу на навколишнє середовище у процесі виробничої діяльності та транспортування продукції. Постачання накопиченого пилу в герметичних м'яких контейнерах («біг-бегах») на переробку підкреслює екологічну відповідальність БМЗ.

За словами генерального директора ТОВ «Цинкум» Павла Митрофанова, «проект Цинкум – це екологічна переробка пилу за принципом безвідходного виробництва. Співпраця з БМЗ є прикладом ефективної взаємодії у сфері переробки відходів металургійного виробництва».