Зворотний дзвінок

Новини ринку металургії

Понад 70% провідних підприємств Шанхаю відновили роботу та виробництво

Коефіцієнт відновлення роботи серед першої партії з більш ніж 660 провідних промислових підприємств перевищив 90%.

Понад 70% із понад 1 800 провідних підприємств міста Шанхай на сході Китаю відновили роботу та виробництво на тлі нової хвилі епідемії коронавірусної інфекції, повідомили у четвер на прес-конференції, присвяченій роботі з профілактики та контролю епідемії COVID-19 у Шанхаї. .

Промислові підприємства в Шанхаї досягли сталого прогресу у відновленні виробництва. Так, коефіцієнт поновлення роботи серед першої партії з більш ніж 660 провідних підприємств перевищив 90%.

Ключові галузі у місті, такі як автомобілебудування, виготовлення інтегральних мікросхем, біологічна медицина та фармацевтика, продовжують відновлюватися та нарощувати виробничі потужності, при цьому провідні підприємства зберігають стабільне виробництво.

Карантин розпочався, коли в місті було 50 хворих. Локдаун у Шанхаї вразив світові ринки, стурбовані можливими економічними наслідками. Відповідно до опублікованого минулого четверга дослідження, у березні виробнича активність Китаю впала до п'ятимісячного мінімуму.

Китай залишається однією з небагатьох країн, яка дотримується політики нульової терпимості до COVID-19. Це означає обмеження поширення вірусу через локдауни та обов'язковий карантин для тих, хто вступав у контакт із інфікованими громадянами.